Regeneracja pomp wtryskowych

Zajmujemy się regeneracją pomp wtryskowych typu Common Rail producentów takich jak: Bosch, Denso, Continental, Siemens, Delphi, Zexel do samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych.

Regeneracja pomp wykonywana jest ​przy użyciu zaawansowanych technologicznie narzędzi i maszyn. Wykorzystujemy procedury regeneracji proponowane przez producenta komponentu. ​Każdy pompa CR jest dokładnie testowana na specjalistycznej maszynie, a wyniki tych testów załączamy w formie protokołu potwierdzającego pełną sprawność komponentu. Udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów! Zamówienia realizujemy również wysyłkowo z całej Polski.

 Postaw na sprawdzonego partnera!

Jak przebiega proces regeneracji pompy wtryskowej?

Proces naprawy pompy składa się z kilku etapów:
1. Demontaż pompy na części i weryfikacja uszkodzeń oraz zużycia poszczególnych elementów.
2. Dobrór części oraz wycena naprawy (na tym etapie kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia kosztów i terminu naprawy).
3. Wymiana zużytych części oraz uszczelnień. 
4. Montaż pompy.
5. Test na maszynie.

Ile kosztuje regeneracja pompy wtryskowej?

Cena naprawy pompy jest zależna od uszkodzeń i stopnia zużycia poszczególnych części. Każda pompa podlega indywidualnej wycenie po demontażu i weryfikacji uszkodzeń.

Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca pierwotne parametry pracy nowej pompy. Cena regeneracji jest dużo niższa niż zakup nowej. Ceny nowych pomp wahają się od kilku tysięcy złotych do nawet kilkunastu.

Ile wytrzyma pompa po regeneracji?

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja, z użyciem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z zaleceniami producenta, może znacząco przedłużyć żywotność pompy i przywrócić jej parametry do stanu zbliżonego do nowego.

Czynniki wpływające na trwałość zregenerowanej pompy CR:

Warunki eksploatacji: Regularna eksploatacja pojazdu, unikanie ekstremalnych warunków pracy i zapewnienie odpowiedniego czasu na rozgrzewanie i ochłodzenie silnika mogą pozytywnie wpłynąć na trwałość pompy.

Konserwacja: Regularna wymiana oleju silnikowego, filtrów i przestrzeganie zaleceń serwisowych są kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji pompy CR oraz całego systemu paliwowego.

Paliwo: Używanie paliwa dobrej jakości i unikanie zanieczyszczeń może zapobiegać przedwczesnemu zużyciu pompy.

Wtryskiwacze Bosch

Wtryskiwacze Delphi

Wtryskiwacze Denso

Wtryskiwacze Siemens VDO

pompowtryski bosch

pompowtryski Siemens VDO

Pompy wtryskowe

turbosprężarki

fiLTRY DPF, fap, kat, scr

Wtryskiwacze BENZYNOWE

GDZIE JESTEŚMY

Jesteśmy w Markuszowie, niedaleko drogi S19 na odcinku Lublin - Warszawa. Odległości od największych miast: Lublin - 30km, Warszawa - 150km, Puławy - 20km, Lubartów - 30km, Radom - 90km.

mapa dojazdowa do firmy Diesel Partner ZOBACZ w google maps ZOBACZ w APPLE maps

DANE KONTAKTOWE

Diesel - Partner s.c.  A. G. J. Wiśnieccy
ul. Kościelna 25a
24-173 Markuszów

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 8:30 - 16:30

www.diesel-partner.pl
e-mail: info@diesel-partner.pl
tel. 518-518-415