Regeneracja wtryskiwaczy Delphi

Zajmujemy się naprawą wtryskiwaczy Delphi, a także Bosch, Denso i Siemens VDO do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Regenerujemy wtryski Common Rail, piezoelektryczne, mechaniczne.

Regeneracja wtryskiwaczy odbywa się za pomocą narzędzi i urządzeń o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Stosujemy metody zalecane przez producenta danego elementu. Po zakończeniu procesu naprawy każdy wtryskiwacz jest szczegółowo sprawdzany na dedykowanym urządzeniu testowym, a rezultaty tych testów dołączamy w postaci  raportu potwierdzającego pełną sprawność komponentu. Oferujemy roczną gwarancję, bez limitu kilometrów! Realizujemy zamówienia z dostawą na terenie całego kraju.

 Postaw na sprawdzonego partnera!

Na czym polega proces regeneracji wtryskiwacza?

Proces regeneracji składa się z 6 etapów:
1. Rozbieranie wtryskiwacza na pojedyncze elementy i sprawdzenie uszkodzeń oraz zużycia części.
2. Dobór nowych części i wycena kosztów naprawy wtryskiwacza (w tym momencie konsultujemy z klientem dokładną cenę oraz czas naprawy).
3. Czyszczenie elementów wtryskiwacza w myjce ultradźwiękowej.
4. Wymiana części i uszczelnień.
5. Montaż wtryskiwacza, jego regulacja oraz kalibracja.
6. Przeprowadzenie testów sprawności na maszynie.

Naprawiamy ponad 2000 różnych wtryskiwaczy!

Sprawdź nasz katalog

Cena regeneracji wtryskiwaczy DELPHI

Koszt naprawy wtryskiwacza marki DELPHI wynosi 440 zł brutto. ​W zakres naprawy podstawowej wchodzi: test wtryskiwacza, wymiana rozpylacza (końcówki wtryskowej), wymiana oringu cewki, kalibracja wtryskiwacza 3 faza, test wtryskiwacza z protokołem oraz kodowanie wtryskiwacza w przypadku kiedy jest to wymagane.

W niektórych sytuacjach konieczna jest również naprawa rozszerzona, co powoduje wzrost ceny naprawy o 120 zł brutto.

Podana stawka dotyczy usług wykonywanych na wtryskiwaczach dostarczonych przez klienta. Oferujemy również możliwość nabycia zregenerowanych wtryskiwaczy Delphi. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu sprawdzenia dostępności.

Czy opłaca się regenerować wtryski?

Regeneracja wtryskiwaczy jest zazwyczaj znacznie tańsza niż zakup nowych części. Jeśli wtryskiwacze mogą być skutecznie odnowione do pełnej sprawności, koszt regeneracji może stanowić tylko ułamek ceny nowych wtryskiwaczy.

Wysokiej jakości regeneracja, wykonana przez doświadczonych specjalistów z Diesel-Partner i z użyciem odpowiednich części zamiennych i narzędzi, przywróci wtryskiwaczom stan zbliżony do fabrycznego.

W niektórych przypadkach, nowe wtryskiwacze mogą być trudno dostępne lub w ogóle niedostępne. Naprawa jest wtedy nie tylko opłacalna, ale czasami jedyną możliwą opcją.

Naprawiamy wtryskiwacze różnych producentów: Delphi, Denso, Bosch, Siemens VDO / CONTINENTAL

Zobacz w katalogu

Ile mechanik bierze za wymianę wtryskiwacza?

Szacunkowy zakres cenowy za usługę wymiany wtrysków przez mechanika oscyluje między 50 a 100 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze, że finalna kwota za kompleksową usługę wymiany wtryskiwaczy może być wyższa i uzależniona jest od różnych aspektów takich jak: typ i model pojazdu, specyfika silnika, rodzaj stosowanych wtrysków, zakres prac związanych z demontażem oraz dostępność niezbędnych części zamiennych.

Wtryskiwacze Bosch

Wtryskiwacze Delphi

Wtryskiwacze Denso

Wtryskiwacze Siemens VDO

pompowtryski bosch

pompowtryski Siemens VDO

Pompy wtryskowe

turbosprężarki

fiLTRY DPF, fap, kat, scr

Wtryskiwacze BENZYNOWE

GDZIE JESTEŚMY

Jesteśmy w Markuszowie, niedaleko drogi S19 na odcinku Lublin - Warszawa. Odległości od największych miast: Lublin - 30km, Warszawa - 150km, Puławy - 20km, Lubartów - 30km, Radom - 90km.

mapa dojazdowa do firmy Diesel Partner ZOBACZ w google maps ZOBACZ w APPLE maps

DANE KONTAKTOWE

Diesel - Partner s.c.  A. G. J. Wiśnieccy
ul. Kościelna 25a
24-173 Markuszów

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 8:30 - 16:30

www.diesel-partner.pl
e-mail: info@diesel-partner.pl
tel. 518-518-415